Всім відомо, що пити воду необхідно, адже вона втамовує спрагу. Та, як виявляється, це не єдина її функція. Сьогодні ми розкажемо вам ще кілька цікавих фактів про те, яку користь несе вода для нашого організму. Наливайте собі кружечку смачного чаю, приготованого на правильній воді, і смакуючи, отримуйте порцію корисної інформації.

1.Вода чудово тонізує

Всього одна склянка води, випита натще, забезпечить вас зарядом бадьорості та наснаги на весь робочий день. Зранку організм гостро відчуває нестачу води, адже за ніч він втратив значну кількість рідини. Потурбуйтесь про нього та дайте йому можливість забезпечити вам хороше самопочуття. Якщо зранку не хочеться пити воду, то чудовим варіантом буде додати туди кілька крапель лимонного соку. А протягом дня чергувати звичайну воду з фруктовою.

2. Вода допомагає суглобам бути в формі

Ви знаєте, що хрящова тканина дуже страждає від нестачі води в організмі. Можливо, вам знайомий дискомфорт при ходьбі чи відчуття хрускоту в суглобах. Це від нестачі води хрящова тканина втрачає свою еластичність та гірше виконує свої основні функції. Тільки при збалансованому питному режимі суглоби зможуть забезпечити вам вільний та безболісний рух всіх частин тіла. Також можна додати і легку зарядку, яка допоможе краще засвоїти рідину суглобам.

3.Вода як дієтолог

Вчені кажуть, що в сучасному суспільстві людина часто плутає спрагу з відчуттям голоду, що призводить до надмірного вживання їжі. Спробуйте випити склянку теплої чистої води, якщо через 20-30 хвилин відчуття голоду не зникло, то ви дійсно зголодніли. А ще таким чином можна зменшити об’єм їжі, яку ви вживаєте. За допомогою такого простого способу можна скинути до 2 зайвих кілограмів в місяць!

4.Вода може замінити шоколад

Так, все правильно. Впевнені, що ви знаєте про властивість шоколаду стимулювати діяльність мозку. Так от, вода може стати достойним йому замінником! Саме вода транспортує поживні речовини та елементи до різних органів. А мозок споживає близько 20% ваших енергетичних запасів. Якщо вам потрібна «підзарядка» або посилена концентрація уваги – випийте стакан води.

Як бачите, користь води для нашого організму величезна. Тому не забувайте пити воду регулярно та будьте здоровими!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *