Чи впевнені ви що споживаєте достатньо води? Провідні фахівці Національної медичної академії США кажуть, що потрібно пити неменше 2-х літрів на день. Зовсім не вкладається в голові, як це можливо! Вона ж зовсім не має смаку! Інша справа – філіжанка ароматної кави, склянка свіжовичавленого фрешу чи якогось солодкого напою, що бадьорить своїми бульбашками. Та вони ніколи не замінять того, що нам дає вода… Але саме її нестача сильно впливає на всі процеси організму.

В цій статті ми будемо ідентифікувати “ворога” в обличчя і окреслимо п’ять основних симптомів нестачі води в організмі!

  1. Сухість в роті. Це перша ознака того, що води у вашому організмі недостатньо. Не варто боротись з цим симптомом чаєм чи соком, адже організм просить саме води.
  2. Суха чи проблемна шкіра. Наша шкіра, наче дзеркало, відображає все те, що відбувається всередині. Вода бере активну участь у обміні речовин і з її допомогою наш організм виводить токсини. Якщо у вас така шкіра, то причиною тому є недостатня кількість спожитої води.
  3. Сухість в очах. Коли організму не вистачає води, він її ретельно економить. Тому слізні канали також потрапляють під удар. Якщо ви відчуваєте свербіж, а білки немов налиті кров’ю – попийте води. Це дуже важливо для людей, що носять контактні лінзи або багато часу проводять перед екраном монітору.
  4. Зменшення об’єму сечі та зміна її кольору. Кожен організм індивідуальний і норми спожитої води також. Медики кажуть, що сеча здорової людини має бути прозора, світла, з легким жовтим відтінком. Також вони наголошують, що не слід зловживати мінеральними водами, адже це може спричинити утворення піску чи каменю в нирках.
  5. Збільшення частоти серцебиття. Кров на 95% складається з води. У разі нестачі останньої вона стає густою, обсяг зменшується. Як результат, маємо підвищене навантаження на серце, а органи людини не отримують необхідну кількість кисню.

Тепер ви зможете діагностувати зневоднення організму в себе та своїх близьких і вчасно виправити ситуацію. Дбайте про сім’ю, пийте якісну воду та залишайтесь здоровими!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *