Зовсім недавно закінчилися новорічні свята. Це завжди веселощі, зустрічі з друзями та близькими, і, звісно, калорійна та не завжди корисна їжа. І ось ви стоїте на вагах чи тримаєте в руках ту жовту сантиметрову стрічку, а улюблені штани вже застібаються зі значними зусиллями. Руки швиденько набирають в пошуковому рядку щось на кшталт «дієта», «як швидко скинути Х кг?», «детокс марафон»… Знайомо? Сьогодні ми зупинимось на останньому і дізнаємось всі тонкощі.

Про детокс вже не говорив тільки лінивий. І часто люди вважають, що це ідеальний варіант для очищення організму та швидкого схуднення. Адже зусиль треба прикласти мінімум, а результат обіцяють приголомшливий.

То що таке детокс? З медичної точки зору – це система процедур і дієта, які допоможуть вивести з організму токсичні речовини, отрути, шлаки та налагодити процеси травлення. Важливо знати, що в нашому організмі є 4 органи, які виконують функцію детоксу – шкіра, печінка, нирки, кишечник. Про них треба дбати щодня, якщо хочете бути здоровими та мати струнку фігуру.

Але в епоху інтернету у людей слово «детокс» асоціюється з дієтами, чистками, соками. Звичайно, такі напої сприяють схудненню, але це відбувається не тому, що організм позбувається зайвого, а через мінімальну кількість калорій. Після завершення такого детоксу при переході до звичного способу життя всі кілограми повернуться. Та й зловживання такими напоями може негативно вплинути на ваше самопочуття і спричинити погіршення здоров’я: загострення хронічного гастриту, проблеми з кислотністю, проблеми з жовчним міхуром.

Набагато раціональнішим рішенням буде налагодити своє харчування та питний режим. Це все не так складно, як здається. Від смаження на олії слід відмовитись, зменшити кількість жирної їжі, обмежити вживання солодощів та виробів з борошна. А от кількість свіжих овочів та фруктів рекомендується збільшити. Також слід включити в раціон рибу, нежирне м’ясо та горіхи. Не забувайте пити достатню кількість води – близько 2 л. Вода допоможе транспортувати поживні речовини по всьому організму та виводити токсини.

Отакі декілька простих правил допоможуть змінити ваше життя на краще та зробити крок в напрямку здорового організму та фігури мрії.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *