Про те, що необхідно випивати 1,5-2 л води, не говорив тільки лінивий. Так, адже це дуже корисна та необхідна звичка. Але що робити тим, хто не звик пити воду взагалі, а полюбляє інші напої? Адже більшість людей просто не уявляють, чи реально випивати таку кількість води. Тому сьогодні ми вирішили розказати декілька секретів, які допоможуть без значних зусиль випивати необхідну норму.

 • Почніть з невеликої кількості.
  Оскільки ваша сечовидільна система не готова до значних навантажень, рекомендуємо починати з 0,5 л якісної питної води протягом дня. Після 3-4 днів такого режиму можна збільшувати кількість до 1 л. Таким чином, поступово збільшуючи об’єми випитої води, ви випиватимете потрібну кількість рідини.
 • Випивайте склянку води натще.
  За допомогою цього ви очистите організм після сну та будете насичувати його необхідною вологою. А ще це означатиме, що вам буде потрібно випити вже на 1 склянку води менше протягом дня.
 • Встановіть додаток на смартфоні.
  Смартфон через певні проміжки часу буде нагадувати вам, що необхідно випити воду. Також за допомогою таких додатків ви зможете відслідковувати свій питний режим та вести журнал випитої рідини.
 • Випивайте склянку води після туалету.
  Цей секрет допоможе вам поповнити втрачені запаси рідини в організмі.
 • Вживайте всю воду до 19 год.
  Заплануйте свій режим вживання води так, щоб випити необхідну кількість до 19 години. Адже якщо ви наздоганятимете втрачене та будете вживати основну частину норми води ввечері, це забезпечить вам ранкові набряки та недосипання через часті нічні візити вбиральні.

За допомогою таких простих лайфхаків ви з легкістю будете випивати необхідну кількість рідини протягом дня та сформуєте у себе нову корисну звичку. А бонусом отримаєте очищений організм та стрункішу талію, адже, окрім шлаків, виведеться і вода, яку тіло накопичувало через її нестачу та нерегулярне надходження.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *