Питна вода

на кожний день

Замовляйте воду онлайн з доставкою додому!

Замовляйте воду онлайн!

Обирай воду

Замовити воду онлайн “Краплинка”

Для нормального функціонування організму, людині необхідна чиста питна вода. Недооцінювати корисні властивості її не варто. Беручи достатню кількість води, організм позбавляється від шкідливих токсинів, сприяє поліпшенню стан шкіри, сприятливо впливає на зниження ваги. Вода не має жирів, холестерину, служить підживленням для наших суглобів і регулює температуру нашого тіла. На наше самопочуття і здоров’я впливає множинні фактори і місто Київ має особливу потребу в поставках екологічно чистої води. Доставку виробляємо як для великих підприємств так і для приватних осіб за індивідуальним замовленням.

Зручність та економія часу гарантовано при використанні послуг представлених нашою компанією. Вибираючи для себе пропонований сервіс, ви можете бути впевненими у своєчасній доставці і якості продукту. Не виходячи з офісу або будинку ви отримуєте чисту воду для щоденного споживання.

Якісна питна вода

Ми дуже багато витрачаємо на хитромудрі, дорогі фільтри і системи очищення, багато людей користуються водою з джерел. Але за один раз повністю очистити проточну або джерельну воду, не може не один сучасний стаціонарний фільтр, ця вода може таїти в собі багато шкідливих бактерій і мікроорганізмів, непомітних для людського ока.

Компанія “Краплинка” під власним брендом тестує якість води на кожному етапі, все показники відповідають світовим стандартам і санітарним нормам. Завдяки застосуванню новітніх технологій очищення, яку поставляють питна вода ідеально підходить для вживання в сиром вигляді, а також виключає утворення накипу на вашій кухонній посуді. Неоцінімая заслуга в якісній воді відображається на Ваше здоров’я. Продукти приготовлені на основі води Краплинка не втрачають свої смакові якості і максимально зберігають свої смакові властивості.

Піклуючись про своє здоров’я, наші клієнти високо оцінять по достоїнству чистоту нашої водички:

  • Застосування сучасних технологій з видобутку й обробки води, дає можливість нашим клієнтам отримати збагачену, знезаражену, якісну і чисту воду;
  • Складові мають антисептичні та бактерицидні компоненти;
  • За структурою – м’яка, наповнена необхідними мікроелементами, не має хлорвмісних сполук, відсутні солі важких металів і небезпечні органічні речовини;
  • Після застосування системи тонкого очищення, вода не потребує додаткової фільтрації;
  • Ми не сумніваємося в смакових якостях нашої води, клієнти гідно оцінять наш продукт. У пріоритеті компанії бездоганну якість нашої продукції.

Ми дорожимо нашими клієнтами! А Ваші рекомендації найкраща для нас подяку!

Відгуки

Що говорять наші клієнти

Анастасия К.
Домохозяйка

Заказываю воду "Краплинка" уже несколько месяцев. Пьём всей семьёй, супы и компоты тоже готовлю на этой воде. Мы очень довольны и останемся клиентами "Краплинки" надолго!

Дмитро Корінець
Менеджер

Перейшли на воду "Краплинка" з більш відомого бренду - тепер економимо багато грошей. Причому вода "Краплинка" навіть смачніша, збільшили споживання води та почуваємо саме здоровими.

Зоя Гриценко
Офіс-менеджмер

Працюю в невеликій приватній компанії, замовляю воду "Краплинка" в офіс. Завжди доставляють вчасно, сервіс гарний. Тепер і додому замовляю воду "Краплинка" та раджу всім знайомим.

Блог про воду

Останні публікації