Всі люди різного віку, статі та професій мріють мати гарний вигляд. Так, коли тобі подобається відображення в дзеркалі, то це дуже додає впевненості в собі. А те, що питний режим важливий для досягнення омріяних параметрів, вже ні для кого не секрет. Звісно, фізичні навантаження та правильне харчування ніхто не відміняв. А вживання води в достатній кількості тільки підсилить ефект двох попередніх факторів.

Справа в тому, що частини мозку, які відповідають за спрагу та голод, подають одинакові сигнали нашому організму. Тому, особливо в сучасному світі, людям дуже легко сплутати спрагу та відчуття голоду. А це призводить до збільшення кількості прийомів їжі. І хоча людина отримує воду разом з продуктами харчування, та разом з цим отримує і зайві калорії, які накопичуються в нашому організмі у вигляді жирових накопичень. А чиста вода містить 0 калорій, і кілограмів вона вам не додасть!

Всі обмінні процеси в організмі відбуваються у водному середовищі, без рідини їх протікання неможливе. Вода, що бере участь у травленні, допомагає розщеплювати їжу та транспортувати отриману енергію по всьому організму. Також рідина допомагає виводити токсини, шлаки та розчиняє надлишок солей в організмі.

Раніше люди, які хотіли схуднути, рахували калорії. Та не слід забувати про те, скільки води ви випили. Тому щоб кілограми втрачались ефективно, потрібно не тільки дотримуватись питного режиму, а й знати що та коли пити.

Звичайна вода з-під крану нам точно не підходить! Також слід відмовитись від солодких газованих напоїв, обмежити вживання чаю та кави. Найкраще пити свіжу чисту воду. Також можна вживати морси чи компоти без цукру.

Якщо ви вирішили збільшити свою фізичну активність та потренуватись, то слід пам’ятати, що з потом втрачається значна частина водних запасів організму. Потрібно випити 200-250 мл води за годину до тренування та стільки ж одразу після нього. А під час фізичних навантажень робити 2-3 невеликі ковтки кожних 5-10 хвилин.

Тепер ви знаєте як за допомогою води пришвидшити танення зайвих кілограмів та стати стрункими і здоровими. А «Краплинка» завжди готова вам у цьому допомогти!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *