Осінь вже повноправно володарює в наших краях, а бабине літо промайнуло. Хоча цього року осінь була надзвичайно теплою, сонячною та довго радувала наші очі яскравими кольорами. Та вже кілька днів поспіль, їдучи на роботу, бачу на табличці біля аптеки впевнених -2 ºС! А значить: winter is coming! Та з наступанням холодів приходить і він – опалювальний сезон. Впевнені, що вже у всіх квартирах гарячі батареї та ви радієте цьому. Можна погріти замерзлі на вулиці ніжки або нагріти речі для малечі, щоб для неї ранній підйом не був таким стресовим. Мені мама так дуже часто в дитинстві робила, і це працювало. Спробуйте і ви!

Але чи все так однозначно? Опалювальний сезон несе не тільки тепло та затишок у наші домівки. Ніхто навіть і не думає, що тут може ховатись небезпека.

Справа в тому, що гаряче повітря дуже сильно зменшує вологість повітря. А якщо прислухатись до лікарів, повітря ефективно насичує кислородом наші легені тільки за умови, коли його вологість є високою! Ви тільки уявіть, як важко працює організм, щоб зволожити сухе тепле повітря наших з вами домівок та забезпечити організм необхідною порцією кисню. Як йому допомогти? Все просто, треба збільшити норму щоденного споживання чистої свіжої води. Адже якщо організму не вистачатиме рідини, він братиме її з власних ресурсів.

Починає страждати шкіра, вона втрачає еластичність та виглядає тьмяною; густішає кров, що викликає погане транспортування поживних елементів в організмі, зокрема кисню. Саме через це дуже багато людей взимку страждає на кисневе голодування та скаржаться на запаморочення в голові. Також в організмі починає утворюватись каміння та накопичуються токсини, які організм не може вивести через недостатню кількість води. Ви можете придбати зволожувач повітря, щоб трохи полегшити роботу вашому організму, але цього буде замало.

Вам просто необхідно збільшити норму щоденного споживання води хоча б на чверть! Адже тільки так ваш організм зможе виконувати свої біологічні функції та працювати, як якісний швейцарський годинник. Всього декілька додаткових склянок води зможуть вам забезпечити гарне самопочуття та збережуть ваше здоров’я.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *